Witamy - Rekolekcje w Życiu Codziennym

Ojcowie Jezuici i Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Krakowie zapraszają na Rekolekcje w Życiu. Więcej na temat formuły rekolekcji można przeczytać w dziale Informacje.

Jeśli Ty lub Twoja wspólnota, potrzebujecie doświadczenia rekolekcji Ignacjańskich, możemy je zorganizować dla Was w uzgodnionym terminie. Są one prowadzone metodą Rekolekcji w Życiu Codziennym. Nie musisz zatem martwić się ograniczeniami finansowymi bądź terminowymi. Wiemy, że czasami trudno jest wyjechać na 8 dni zamkniętych rekolekcji gdzieś daleko. Formą łatwiej dostępną i nie mniej owocną są codzienne spotkania ze słowem Bożym, w ramach medytacji, konferencji, mszy świętej, grup dzielenia, tu na miejscu w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia gotowych materiałów rekolekcyjnych oraz do kontaktu w sprawie szczegółów poprzez formularz.

W Wielkim Poście 2019 Rekolekcje rozpoczynają się 17 marca. Szczegóły na stronie rekolekcji.
 
 


Materiały kolejnych tygodni dostępne tutaj.

  • W Wielkim Poście 2018 Rekolekcje odbywały się pod hasłem "Odzyskaj ster życia".
  • W Wielkim Poście 2016 pod hasłem "Miłosierdzia Pragnę" odbywają się rekolekcje w Bazylice NSPJ w Krakowie
  • Wyjazdowe rekolekcje dla wolontariuszy hospicjum św. Łazarza. "Ignacjański rachunek sumienia" - czerwiec 2010 więcej>
  • W roku 2009 tematem przewodnim rekolekcji było: Nawrócić się ku Miłości"
  • W roku 2008 tematem przewodnim rekolekcji było: ?Spotkać Boga w codzienności" i w szczególności dotykaliśmy praktyki ignacjańskiego rachunku sumienia. Biuletyny i dodatkowe informacje z ubiegłych edycji rekolekcji dostępne są w dziale Materiały.